Proszę czekać...
zamknij

Oferta sklepu internetowego Alkotestery

Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 16.03.2015
Zarówno policjanci, jak i inne służby cenią sobie wysokiej jakości urządzenia, z których mogą korzystać. Pamięta również o tym firma Alkotestery, która dostarcza klientom wysokiej klasy alkomaty. Są to także alkomaty profesjonalne z drukarką. Co one umożliwiają? Dzięki nim możliwe jest uzyskanie wyników na temat zawartości alkoholu we krwi. Taki wynik wychodzi w formie paragonu, który następnie stanowi odpowiedni dowód sprawy. Takie urządzenia są tworzone z wykorzystaniem najlepszych materiałów i nowoczesnej technologii. Przyczynia się do uzyskania najdokładniejszych wyników.

Alkomaty z drukarką

Wybieramy chętnie produkty, które są nie tylko piękne, ale przede wszystkim cechują się wysoką jakością. Tylko na takie możemy natrafić w firmie Alkotestery. 

To ona dba o poszerzanie swojego asortymentu, który jest wzbogacony o różnego rodzaju alkomaty. Dostępne są one do wielu klientów, zarówno indywidualnych, jak i firm, przedsiębiorstw, instytucji rządowych i pozarządowych.

Firma jest w stanie współpracować także ze służbami policyjnymi i innymi służbami bezpieczeństwa, także z wojskiem. Chętnie będzie dostarczała im alkomaty z drukarką, jak i wiele innych, których zastosowanie wydaje się być bardzo profesjonalne. 

Warto pamiętać, że takie alkomaty z drukarką w sklepie Alkotestery.com posiadają technologię czujnika elektrochemiczne. 

Oznacza to, że są w stanie sprawdzić, czy w danym pomieszczeniu znajduje się pewna zawartość alkoholu. Jeśli tak, stanowi to znak dla badającego, że warto jest zbadać osoby, które znajdują się w takim pomieszczeniu, czy samochodzie.

Ułatwia to również służbom policyjnym dokonywanie badań u kierowców, którzy mogliby znajdować się pod wpływem alkoholu podczas jazdy. Badanie jest możliwe do przeprowadzenia w bardzo szybkim czasie.
Alkotestery
Adres:
Podgórna 14/6
WWW:
Kod:
87-100
E-mail:
sklep@alkotestery.com
Miasto:
Toruń
Telefon:
501920049
Tel. kom.:
501920049
Alkomaty, Akcesoria motoryzacyjne
GPS     N: 53° 1' 19"     E: 18° 35' 55"

Jak dojechać do firmy Alkotestery?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona Auto szkoła Extreme

Auto szkoła Extreme

Dodano: 11.06.2016
Szukasz auto szkoły, która profesjonalnie przygotuje Cię do egzaminu na prawo jazdy? Zapoznaj się z ofertą łódzkiej auto szkoły Extreme – jednego z najlepszych ośrodków szkolenia...
Strona Krotoski-Cichy

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Krotoski-Cichy to firma motoryzacyjna, która dzięki profesjonalizmowi i bogatemu doświadczeniu osiągnęła statut jednej z największych tego typu firm w kraju. Naszą specjalnością jest...
Więcej o firmie: Dealer samochodów
Strona Syguła

Syguła

Dodano: 31.03.2015
Zajmujemy się od samego początku działalności naszej firmy realizowaniem sprzedaży samochodów takich marek, jak Hyundai oraz Citroen na terenie regionu łódzkiego. Naszym klientom możemy...
Strona Eurospedycja

Eurospedycja

Dodano: 13.09.2017
W naszej firmie Eurospedycja od 2008 roku świadczymy fachowe usługi spedycyjne na terenie całej Europy. Dzięki doświadczeniu, nowoczesnemu zapleczu oraz wykwalifikowanej załodze nasze usługi...
Więcej o firmie: Kurier, Firma przewozowa