Proszę czekać...
zamknij

Motoryzacja i transport

Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 16.03.2015
Zarówno policjanci, jak i inne służby cenią sobie wysokiej jakości urządzenia, z których mogą korzystać. Pamięta również o tym firma Alkotestery, która dostarcza klientom wysokiej klasy alkomaty. Są to także alkomaty profesjonalne z drukarką. Co one umożliwiają? Dzięki nim możliwe jest uzyskanie wyników na temat zawartości alkoholu we krwi. Taki wynik wychodzi w formie paragonu, który następnie stanowi odpowiedni dowód sprawy. Takie urządzenia są tworzone z wykorzystaniem najlepszych materiałów i nowoczesnej technologii. Przyczynia się do uzyskania najdokładniejszych wyników.
Strona Auto szkoła Extreme

Auto szkoła Extreme

Dodano: 11.06.2016
Szukasz auto szkoły, która profesjonalnie przygotuje Cię do egzaminu na prawo jazdy? Zapoznaj się z ofertą łódzkiej auto szkoły Extreme – jednego z najlepszych ośrodków szkolenia kierowców w województwie łódzkim! Wykwalifikowana, dobrze przekazująca wiedzę kadra instruktorów oraz praktyczne wskazówki odnośnie jazdy samochodem z pewnością zagwarantują Ci zdanie egzaminu za pierwszym razem! Zapraszamy na stronę internetową szkoły Extreme w celu uzyskania szczegółów dotyczących oferty firmy oraz atrakcyjnych cen za kursy.
Strona Eurospedycja

Eurospedycja

Dodano: 13.09.2017
W naszej firmie Eurospedycja od 2008 roku świadczymy fachowe usługi spedycyjne na terenie całej Europy. Dzięki doświadczeniu, nowoczesnemu zapleczu oraz wykwalifikowanej załodze nasze usługi są na tak wysokim poziomie. W ofercie ofeujemy przesyłki kurierskie, przewozy gabarytów i ciężarów, przewozy palet a także przeprowadzki. Zależy nam na tym, aby współpraca z nami była dla Państwa całkowicie udana, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by świadczyć usługi szybko, sprawnie, bezpiecznie i ponadto w przystępnych cenach.
Więcej o firmie: Kurier, Firma przewozowa
Strona Krotoski-Cichy

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Krotoski-Cichy to firma motoryzacyjna, która dzięki profesjonalizmowi i bogatemu doświadczeniu osiągnęła statut jednej z największych tego typu firm w kraju. Naszą specjalnością jest sprzedaż samochodów. Posiadamy na terenie Polski aż 19 salonów, w których możecie nabyć pojazdy marki Opel, Audi, Skoda i Volkswagen. W naszej ofercie znajdują się też centra napraw powypadkowych i serwisy samochodowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć wszystkich naszych klientów kompleksowo. Przekonajcie się sami i skorzystajcie z naszej bogatej oferty. Zapraszamy.
Więcej o firmie: Dealer samochodów
Strona Licki

Licki

Dodano: 29.05.2014
Licki to firma świadcząca usługi dla klientów biznesowych. Oferuje im przede wszystkim przesyłki kurierskie, w tym kopertowe i o znacznie większych gabarytach. Ponadto ofertę stanowi również transport zarówno krajowy jak i zagraniczny. Do tego dochodzą usługi biurowe, polegające na robieniu zakupów, czy nadawaniu korespondencji, a także wiele innych, także związane z dopełnianiem formalności w urzędach. Firma zatrudnia kompetentnych pracowników, w tym uprawnionych kierowców i niezbędne do świadczenia wymienionych usług pojazdy.
Strona Run

Run

Dodano: 01.10.2015
W ofercie naszej firmy zapewniamy zrealizowanie przeprowadzek. Działamy na terenie Łodzi, ale nasze usługi możemy wykonać dla klientów na terenie całego kraju. Wykonujemy również usługi przeprowadzek międzynarodowych. Wszystkie nasze usługi możemy wykonać w sposób kompleksowy. Zapewniamy zarówno fachowe doradztwo przy ustalaniu planów przeprowadzek, jak też realizujemy pakowanie oraz rozpakowania mienia, montaż oraz demontaż poszczególnych mebli oraz urządzeń, a także gwarantujemy bezpieczny transport.
Więcej o firmie: Przeprowadzki, Przeprowadzka
Strona Syguła

Syguła

Dodano: 31.03.2015
Zajmujemy się od samego początku działalności naszej firmy realizowaniem sprzedaży samochodów takich marek, jak Hyundai oraz Citroen na terenie regionu łódzkiego. Naszym klientom możemy zapewnić usługi wykonywane w sposób profesjonalny oraz kompleksowy. Posiadamy autoryzowaną stację obsługi, w której zapewniamy wykonanie między innymi przeglądów technicznych przez zespół doświadczonych specjalistów serwisantów. Wykonujemy również likwidowanie szkód komunikacyjnych oraz zajmujemy się serwisem samochodów.